O nas


Firmę Andzik tworzą pasjonaci, którzy połączyli swoje hobby, wiedzę i umiejętności z pracą zawodową, dzięki czemu powstał zespół ludzi gotowych do doradzania innym i zapewniania im jak najlepszych pojazdów. Naszym nadrzędnym celem jest jak najlepsze doradzenie Klientowi by wybierając pojazd mógł go w pełni dopasować do swoich potrzeb, tak by spełniał wszystkie jego oczekiwania. W końcu najbardziej liczy się komfort i radość z jazdy!


Firma Andzik założona została już w 2006 roku w Ełku, a sukces jaki osiągnęła w sprzedaży pojazdów sprawił, że otworzyła również drugi salon w sercu województwa podlaskiego – w Białymstoku. Ciągły rozwój i poszerzanie naszego asortymentu możliwe jest dzięki gronu stałych klientów, którzy inspirują nas do dalszych działań, a także za sprawą ciągle przybywającym nowym klientom, którzy polecają nasze usługi innym osobom.


Nasi pracownicy składają się z wyspecjalizowanej kadry ciągle dążącej do podnoszenia swoich kompetencji by móc jeszcze lepiej doradzać każdemu, kto do nas zawita. Jako fachowcy w swojej dziedzinie wesprzemy każdego w wyborze produktów. Oprócz sprzedaży posiadamy również własny serwis, w którym naprawiamy motocykle, dlatego na pewno otrzymasz od nas odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania i wsparcie w serwisowaniu pojazdu. Bezustannie podnosimy nasze kompetencje biorąc udział w licznych szkoleniach branżowych, co sprawia, że nowości technologiczne nie są dla nas zagadką.


Oferujemy szeroki wybór:

  • skuterów
  • motocykli
  • motorowerów
  • kasków
  • akumulatorów
  • olei
  • oraz innych akcesoriów


Posiadamy profesjonalny sprzęt i wykwalifikowanych pracowników. Nasz zespół łączy pracę z pasją, a biorąc udział w licznych zawodach motorowych reprezentuje nas na najwyższym poziomie. Pamiętaj, że jesteśmy po to, żeby pomóc Ci znaleźć pojazd, którego szukasz i umożliwić Ci rozwijanie motoryzacyjnych pasji razem z nami.


Serdecznie zapraszamy!